O nas

Nasza firma

O nas

Nasi Eksperci

Anna Kuźma

Anna Kuźma

Prezes Zarządu

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Ekonomicznym specjalizacja finanse i rachunkowość. Kocham swoja pracę, ale przede wszystkim cenię kontakt z ludźmi. Bardzo zależy mi na tym, aby w naszej kancelarii, każdy poczuł się wyjątkowo, oraz żeby czuł, iż nie ma takiego problemu, którego nie dałoby się rozwiązać. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, aby Państwo powierzając nam swoje sprawy finansowe mogli spać spokojnie.
Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci, które są dla mnie darem, a rodzina jest dla mnie najważniejsza.Chciałabym bardzo serdecznie podziękować tym, którzy nam zaufali.

Grażyna Fatla

Ksiegowa- kierownik kancelarii

Absolwentka Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego kierunek marketing i zarządzanie specjalność rachunkowość i finanse. W kancelarii dba o każdy szczegół. Jest osobą bardzo ambitną i chętną do pomocy innym. W życiu prywatnym mama czwórki dzieci, która uwielbia aktywnie spędzać wolny czas.

Klaudia Wojtan

Klaudia Wojtan

Kadrowa

Ukończyła studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie kierunek finanse i rachunkowość. W naszej kancelarii to ona zajmuje się kadrami i płacami. Jest osobą uczciwą, rzetelną i zawsze uśmiechniętą. Chętnie podejmuje wyzwania i szybko uczy się nowych rzeczy. Drodzy Panowie niestety jest już zajęta. Dodatkowo Klaudia jest przedstawicielem firmy Thermomix. Prywatnie lubi czytać książki i chodzić na siłownię. Motto Klaudi brzmi „Zachowuj się tak, jakbyś już był szczęśliwy, a zobaczysz, że faktycznie będziesz szczęśliwy”.

Paulina Kwak

Paulina Kwak

Księgowa

W naszej kancelarii to ona zajmuje się pełną księgowością. Obsługuje Przedsiębiorstwa jak również Stowarzyszenia i Fundacje. Paulina bardzo lubi pisać biznes plany i mamy nadzieję, że niedługo będziecie mogli się przekonać do naszej nowej usługi w zakresie różnego rodzaju dofinansowaniami.

Korzyści

Dlaczego Warto z Nami Współpracować?

Zapewniamy kompleksową obsługę Twojej Firmy.

Ubezpieczenie OC

Posiadamy polisę ubezpieczeniową OC Biura Rachunkowego.

Współpraca ze specjalistami

Współpracujemy z Doradcami Podatkowymi, Radcami Prawnymi oraz specjalistami do spraw BHP.

Profesjonalne oprogramowanie

Działamy na licencjonowanym programie komputerowym Comarch Optima.

Automatyzacja

Oferujemy SALDEOsmart- program do wystawiania faktur, wygodne przesyłanie dokumentów do biura w postaci elektronicznej, stały dostęp do portalu klienta.